تبلیغات
FC BARCELONA
log
کد ماوس
هواداران بارسا
بهترین تیم دنیا
اخبار بارسا

لیگ فوتبال حرفه یی اسپانیا اعلام کرده که مسابقه بین تیمهای بارسا و رئال مادرید در ماه جاری در تاریخ 29 نوامبر و ساعت 21:00 (به وقت محلی) در ورزشگاه نیوکمپ برگزار خواهد شد.

به دنبال شایعات فروانی که در چند روز گذشته در مورد تاریخ دقیق برگزاری مسابقه بین تیمهای بارسا و رئال مادرید مطرح شده بود، سازمان لیگ حرفه ای فوتبال اسپانیا، امروز صبح اعلام کرد این بازی ساعت 21:00 دوشنبه 29 نوامبر برگزار خواهد شد.

Open in new window

این بدین معنی است که تاریخ بازی با انتخابات پارلمانی کاتالونیا که قرار است یکشنبه 28 نوامبر برگزار شود، همزمان نخواهد بود.

چهار روز برای آماده سازی

بارسا پس از رویارویی با پانتیانکوس در لیگ قهرمانان که چهارشنبه 24 نوامبر برگزار خواهد شد به مصاف رئال مادرید خواهد رفت؛ بدین ترتیب مردان گواردیولا چهار روز فرصت دارند تا خود را برای این بازی بزرگ آماده کنند.

یک سال پس از آخرین دیدار دو تیم در بارسلونا

تاریخ برگزاری این بازی دقیقا یک سال پس از آخرین دیدار دو تیم در بارسلونا خواهد بود. بازی فصل گذشته دو تیم در بارسلونا، در یکشنبه و به تاریخ 29 نوامبر برگزار شد و به لطف گلزنی ابراهیمویج با نتیجه 0-1 به نفع بارسا به پایان رسید.

تولد 111 سالگی باشگاه

الکلاسیکو 2010 مصادف با تولد 111 سالگی باشگاه خواهد بود که در تاریخ 29 نوامبر 1899 افتتاح شده است. نکته عجیب تر اینکه بازی بارسا - مادرید در فصل گذشته نیز در همین تاریخ یعنی 29 نوامبر برگزار شد؛ با این تفاوت که پارسال 29 نوامبر یکشنبه بود.

ارسال در تاریخ جمعه 21 آبان 1389 توسط javad rezaei