تبلیغات
FC BARCELONA
log
کد ماوس
هواداران بارسا
بهترین تیم دنیا
اخبار بارسا

لئو مسی قابل مهارشدن نیست. این بازیکن آرژانتینی در دیدار با کوپنهاگن تک گل تیمش و 100مین گل خود در طول مربیگری جوزپ گواردیولا در بارسلونا را به ثمر رساند. وی با به ثمر رساندن این گل، از بالاترین رکورد گلزنی باشگاه در رقابتهای بین المللی که در اختیار ریوالدو برزیلی بود، نیز پیشی گرفت.

رسیدن به رکورد 100 گل زده در طول مربیگری گواردیولا بدین معنی است که این ستاره اف سی بارسلونا این تعداد گل را در طول کمی بیش از دو فصل و در 117 بازی به ثمر رسانده است. ( گواردیولا، تا کنون در 137 بازی مربیگری بارسا را بر عهده داشته است.)

Open in new window

پشت سر گذاشتن رکورد ریوالدو

دو گل مسی در بازی با کوپنهاگن در نیوکمپ باعث برابری وی با رکورد 31 گل ریوالدو در رقابتهای بین المللی ثبت شده در تاریخ باشگاه شد. با گلی که مسی در بازی دیشب در دانمارک به ثمر رساند، وی هم اکنون با رسیدن به رکورد 32 گل در صدر جدول گلزنان این دسته از رقابتها قرار دارد.

نزدیک شدن به رکورد 150 گل رسمی

مسی با گلزنی در استادیوم پارکن، می تواند تعداد گلهای رسمی خود برای باشگاه را به عدد 150 برساند. او تا کنون 142 گل برای باشگاهش به ثمر رسانده است: 95 گل در لالیگا، 10 گل در کوپا دل ری، 30 گل در لیگ قهرمانان، 5 گل در سوپرکاپ اسپانیا و 2 گل در جام باشگاههای جهان.

ارسال در تاریخ چهارشنبه 12 آبان 1389 توسط javad rezaei