تبلیغات
FC BARCELONA
log
کد ماوس
هواداران بارسا
بهترین تیم دنیا
آبی و اناری ها
بارسا امشب، درحالی به مقابله با کپنهاگن می رود که نتیجه این دیدار، صدرنشین گروه D لیگ قهرمانان اروپا را مشخص خواهد کرد. کسب یک پیروزی توسط مردان پپ گواردیولا، می تواند صعود آنها به مرحله بعدی را تضمین کند.

امشب دو تیم برتر گروه، در استادیوم پارکن با هم دیدار می کنند. بارسا با کسب 7 امتیاز، بالاتر از تیم دانمارکی در صدر جدول قرار دارد؛ این درحالی است که روبین کازان با 2 و پاناتینایکوس با 1 امتیاز در قعر جدول قرار گرفته اند.

Open in new window

با توجه به اینکه بازی دوم با تیم یونانی گروه، تنها چند روز پیش از دیدار مقابل رئال مادرید است، گواردیولا بدنبال پیروزی در این بازی است تا بازیکنانش را آسوده خاطر کند که تیم به مرحله بعدی صعود کرده است.

در فرم خوب

بارسا با کسب نتایج خوب اخیر، با روحیه بالا به دانمارک سفر کرده است. پیروزی 5-0 مقابل سویا، پنجمین پیروزی پیاپی و چهارمین پیروزی بدون دریافت گل بوده است. دفاع قدرتمند، همکاری خود با خط حمله را آغاز کرده تا فوتبال فوق العاده ای را خلق کنند.

گواردیولا 19 بازیکن را برای سفر به دانمارک برده است. 17 بازیکن از تیم اول هستند و با توجه به مصدومیت جفرن و محرومیت پینتو، مینو و تیاگو از بارسا ب، تیم را همراهی خواهند کرد. 

شروع فوق العاده برای تیم دانمارکی

لحظه شیرین بارسا در فرم کنونی تیم دانمارکی منعکس شده است. کپنهاگن در نیوکمپ نشان داد به چه دلیل آنها، به عنوان یکی از تیم های شگفتی ساز، شروع موفقی در لیگ قهرمانان داشته اند. تیم دانمارکی تاکنون، رکورد خوبی در شروع لیگ داخلی دانمارک داشته و بخش بزرگی از این موفقیت را دربازی های خانگی خود در استادیوم پارکن ببدست آورده است. آنها در آخرین بازی لیگ قهرمانان در این ورزشگاه، با تک گل دیر هنگام ندویه، روبین کازان را شکست دادند.

0-2 در نیوکمپ

بارسا و کپنهاگن، دو هفته پیش در بارسلونا دیدار کردند و تیم میزبان با دو گل لئو مسی، کپنهاگن را پشت سر گذاشت.


ارسال در تاریخ چهارشنبه 12 آبان 1389 توسط javad rezaei