تبلیغات
FC BARCELONA
log
کد ماوس
هواداران بارسا
بهترین تیم دنیا
اخبار بارسا

لوئیس انریکه، مربی بارسا ب، از اهمیت پیروزی یکشنبه شب تیم خود در آلکرکن گفت: «به طور کل ما تیم برتر بودیم.»

مربی تیم ب از پیروزی 3-1 تیمش خوشحال است. او بعد از بازی توضیح داد: «جدا از 15-20 دقیقه از بازی، به طور کل ما تیم برتر میدان بودیم.»

Open in new window

ما در نیمه اول عملکرد خوبی داشتیم.

لوئیس انریکه بعد از تجزیه و تحلیل بازی گفت: «ما تلاش کردیم که بازی را در زمین خود، که در آن قدرتمند تر هستیم، به گردش در آوریم. در نیمه اول توانستیم این کار را به خوبی انجام دهیم و با خلق موقعیت های فراوان، از حریف پیشی بگیریم؛ اما در 15 دقیقه اول نیمه دوم ما عملکرد خوبی از خود نشان ندادیم، چراکه حریف توانست در ورزشگاه خود، منطقه ما را محاصره کند. این کار را برای ما سخت کرد اما ما به تدریج و با افزایش قدرت حمله خود، در ضد حملات خوب ظاهر شدیم و در نهایت، 2 موقعیت خوب موجب پیروزی ما در این بازی شد.»

تاکنون هیچ تیمی در این ورزشگاه به پیروزی نرسیده بود.

از دیدگاه مربی «این بازی مثبتی بود، به خصوص اینکه بعد از شکست خانگی هفته گذشته، تاثیر خوبی به روی تیم داشت. این نتیجه موجب شد در جمع آوری امتیازات مصمم تر شویم و اعتماد به نفس لازم را کسب کنیم. تاکنون هیچکس پیروز از این ورزشگاه بیرون نیامده بود و واضح است که این پیروزی برای ما افتخار بزرگی است. ما تاکنون در هیچ یک از بازی های خانگی شکست نخورده بودیم، تا اینکه مقابل هوسکا شکست خوردیم. یک لغزش روند شکست ناپذیری تیم را بهم می زند.»

ما گزینه های زیادی در اختیار داریم.

لوئیس انریکه درباره استفاده از همه تیمش و سیستم چرخشی توضیح داد: «ما گزینه های زیادی در اختیار داریم. خوشحالم که تیمی با 25 یا 26 بازیکن در اختیار دارم و می دانم که همه آنها می توانند در ترکیب اولیه حضور یابند. این پیروزی خوبی بود، چراکه ما به بازیکنانی که موقعیت چندانی برای نشان دادن خود ندارند، فرصت بازی دادیم. آنها امشب نشان داند که هر وقت که به زمین بیایند می توانند موثر باشند.»

ماسیپ

یکی از بازیکنانی که اولین حضور خود را تجربه می کرد دروازبان، جوردی ماسیپ بود. انریکه توضیح داد: «ما سه دروازه بان خوب داریم و من در هر بازی تصمیم می گیرم که چه کسی درون دروازه بایستد. ماسیپ خیلی خوب بازی کرد و من برای او خوشحالم؛ چراکه او در موقعیت دشواری قرار دارد و فرصت چندانی برای نشان دادن توانایی های خود ندارد. اکنون تیم ما کامل و قدرتمند به نظر می رسد، به طوری می تواند در هر زمانی، روی اعضا حساب کند. من همیشه از آنها می خواهم که احساس کنند مهم هستند. این همیشه آسان و خوشایند نیست، اما امروز به خوبی پیش رفت.»


ارسال در تاریخ چهارشنبه 12 آبان 1389 توسط javad rezaei