تبلیغات
FC BARCELONA
log
کد ماوس
هواداران بارسا
بهترین تیم دنیا
مصاحبه

گواردیولا با توجه به بازی امشب اظهار داشت که کپنهاگن می تواند تهدیدی خطرناک تر و به مراتب، متفاوت تر از سویا باشد: «این بازی و رقابتی متفاوت است. ما باید عملکرد خوبی از خود نشان دهیم.»

گواردیولا به خوبی می داند که تیم دانمارکی لیگ جدید را به خوبی شروع کرده و نمایش آنها در نیوکمپ می تواند اثبات این گفته باشد: «ما در مقابل تیم قدرتمندی قرار داریم و در یک کلام، این بازی دشواری خواهد بود.»

Open in new window

احترام

مربی احترام فراوانی برای تیم دانمارکی قائل است و می گوید: «آنها از نظر فیزیکی قدرتمند هستند و به خوبی می دانند در حمله و دفاع چگونه عمل کنند. کپنهاگن تیم مقتدری است و در خانه خود بازی می کند. موارد بسیاری درباره این تیم وجود دارد که باید به آنها توجه کنیم. ما مجبوریم که عملکرد خوبی در تکنیک و تاکتیک و سطح تمرکز خود، نشان دهیم.»

صلاحیت صعود

اگر نتیجه دیگر بازی گروه به خوبی پیش برود، بارسا صلاحیت این را دارد که با کسب پیروزی در بازی سه شنبه، از مرحله گروهی لیگ قهرمانان صعود کند. گواردیولا که معتقد است صعود از این مرحله کار آسانی نیست، می گوید: «می دانیم که کسب یک پیروزی، می تواند ضامن صعود به دور بعدی باشد. این بدان معناست که تیم می تواند تا فوریه آینده، در بازی های اروپایی استراحت داشته باشد که این موجب آرامش تیم برای تمرکز به روی دیگر رقابت هاست.» مربی دوست ندارد صحبتی در این باره بشنود که این پیروزی چگونه می تواند کمکی برای آمادگی تیم در جهت شکست دادن رئال مادرید باشد. گواردیولا گفت: «هنوز بازی های زیادی قبل از بازی با رئال وجود دارد.»

ژاوی

اگرچه ژاوی در بیشتر دقایق بازی مقابل سویا حضور داشته و تقریبا به آمادگی رسیده است، با این حال گواردیولا درباره هافبک اسپانیایی خود محتاط است: «بهتر است که مراقب و مواظب باشیم. با وجود این که ژاوی در مسیر درست بهبودی است ولی مشکل او به طور کامل رفع نشده است. بنابراین باید با احتیاط عمل کنیم تا مطمئن شویم که دوباره برای او مشکلی پیش نمی آید.»


ارسال در تاریخ چهارشنبه 12 آبان 1389 توسط javad rezaei