تبلیغات
FC BARCELONA
log
کد ماوس
هواداران بارسا
بهترین تیم دنیا

مصاحبه


هنگام سخنرانی کردن در مراسم اهدا کفش طلایی به لئو مسی، مدیر باشگاه، ساندرو راسل خواست خود مبنی بر اینکه این ستاره آرژانتینی که باید «تمام مدت عمرش» را در باشگاه بماند را اعلام کرد.

برنامه اف سی بارسلونا برای لئو مسی توسط ساندرو راسل - طی مراسم اهدا کفش طلایی در کارخانه قدیمی دام - مشخض شد؛ وی به مسی گفت: «ما هیچ گاه به تو اجازه ترک باشگاه را نمی دهیم، تو مادام العمر در کنار ما خواهی بود.»

Open in new window

در صحبت مستقیم با بازیکن، رئیس باشگاه به او گفت: «لئو، به نیابت از طرف کل باشگاه بارسلونا، من از تو تشکر می کنم. تو کارهای لاماسیا را ستایش کرده ای و نمادی با وفا از آن چه ما می خواهیم هستی؛ اولین بازیکنی هستی که در طول مدت حضور در باشگاه، کفش طلایی، توپ طلایی و بهترین بازیکن جهان را با هم تصاحب کرده است. هم چنین برای شخصیتی که داری، از تو ممنونیم؛ تو انسانی طلایی هستی.»

دوستان و هم تیمی ها

از جمله دوستان او که در مراسم حضور پیدا کردند، هم تیمی های او، کارلس پویول و ژاوی هرناندز، بودند. پویول اظهار داشت: «مسی بهترین بازیکن جهان است. او این امر را هر هفته اثبات می کند. فروتنی او نیز، او را بازیکن بزرگتری می سازد.»

معاون هیئت مدیره میگوئل از جایزه شگفت زده نشده بود: «لئو دیگر نمی تواند مرا متعجب کند؛ او این کار را بار اولی که من او را دیدم، انجام داد. او ویژگی هایی چشمگیر دارد. او ما را به هیجان می آورد، او بهترین در جهان است و من بهترین آرزو ها را برای او در آبنده دارم.»

در آخر، مربی اول تیم خوانخو برائو که در بسیاری از خوشی ها و ناخوشی های او سهیم بوده است، تاکید کرد که «هوش و درک مسی برای بودن قسمتی از تیم، فروتنی و برخورد دوستانه ای که او با بقیه افراد دارد. او بهترین در جهان است. او راسخانه در روی زمین قدم بر می دارد.»

رکساچ: «او خودش را کشف کرد!»

در هنگام جشن، کارلس رکساچ که بسیاری معتقدند که مسی را کشف کرده، اصرار داشت: «او خودش را کشف کرد! شما مجبور نیستید چیز زیادی درباره فوتبال بدانید که بفهمید او چه قدر خوب است.»


ارسال در تاریخ یکشنبه 11 مهر 1389 توسط javad rezaei