تبلیغات
FC BARCELONA
log
کد ماوس
هواداران بارسا
بهترین تیم دنیا
اخبار بارسا
سفر به کازان، نقطه توجه این هفته تیم است. بازیکنان روز پنجشنبه تعطیل خواهند بود و جمعه برای آمادگی قبل از بازی با مایورکا، به تمرینات باز می گردند.

بعد از برگزاری 2 بازی آینده مقابل روبین کازان و مایورکا، تعدادی از بازیکنان تیم اصلی موظف اند برای انجام بازی های ملی، به مدت 10 روز تیم پپ گواردیولا را ترک کنند.

Open in new window

بازگشت به کازان

پپ گواردیولا، با توجه به مسافت طولانی بین بارسلونا و روبین کازان، تصمیم گرفت روز دوشنبه بازیکنان را به روسیه ببرد. جلسه تمرینی برای سه شنبه، در استادیوم مرکزی کازان برنامه ریزی شده است. همچنین بازی چهارشنبه ساعت 20:30 (ساعت 20:00 به وفت ایران) در همین استادیوم آغاز خواهد شد. 

پنجشنبه تعطیل خواهد بود.

به محض پایان بازی با روبین کازان، تیم بلافاصله به بارسلونا باز می گردد؛ آنها باید صبح زود در شهر حاضر باشند. سپس بازیکنان روز پنجشنبه تعطیل خواهد بود و تیم تا روز جمعه به تمرینات باز نخواهد گشت.

3 جلسه تمرین

بعد از دیدار چهارشنبه شب لیگ قهرمانان، بارسا تمام تمرکز خود را متوجه بازی یکشنبه شب - ساعت 19 به وقت محلی - مقابل مایورکا در نیوکمپ، خواهد کرد. روز جمعه و شنبه صبح ساعت 11، تیم در سیوداد اسپورتیوا تمرین خواهد کرد. آخرین جلسه تمرین، یکشنبه صبح - ساعت 11 - در نیوکمپ برگزار خواهد شد.

تمرین عصر دوشنبه

در صورتی که گواردیولا در آخرین دقایق برنامه بعد از بازی با مایورکا را تغییر ندهد، تیم روز دوشنبه ساعت 18 در سیوداد اسپورتیوا، به تمرینات باز می گردد.


ارسال در تاریخ سه شنبه 6 مهر 1389 توسط FARZAD ADIDAS