تبلیغات
FC BARCELONA
log
کد ماوس
هواداران بارسا
بهترین تیم دنیا
مصاحبه
کیتا بعد از گذشت یک سال، دوباره گلزنی کرد و از اینکه بارسا در زمین دشواری همچون سن مامس، پیروز میدان بود، خوشحال است.

گواردیولا قبل از بازی با بیلبائو، از دشواری سفر به سن مامس، هشدار داده بود و روز شنبه بارسا طعم فشار زیادی که هواداران باسکی بیلبائو ایجاد کرده بودند، را به خوبی چشید. این یکی از دلایلی بود که کیتا، گلزن گل اول بازی، از پیروزی بارسا بیشتر خوشحال بود. 

Open in new window

گلهای هافبک ها

کیتا، ژاوی و بوسکتس، 3 هافبک بارسا، گلزنان آبی اناری ها مقابل بیلبائو بودند. بازیکن مالیایی گفت: «این نکته خیلی مهمی است که هافبک های تیم، قادر به گلزنی هستند.»

از کیتا درباره واکنش هواداران نسبت به کارت قرمز مستقیم آموربیتا، به دلیل خطا بر روی آندرس اینیستا پرسیده شد: «آندرس شخص بزرگ و بازیکن فوق العاده ای است؛ اما این طبیعی است که مردم، زمانی که فکر می کنند خطایی رخ نداده، اعتراض کنند.»

تیم قدرتمند است.

بارسا از 2 سفر دشوار خود برای بازی مقابل اتلتیکو مادرید و اتلتیک بیلبائو، 6 امتیاز ممکن را کسب کرده و کیتا گفت: «پیروزی در چنین زمین های دشواری خیلی مهم است. زمین های سختی وجود دارد و بازیکنان باید قوی باشند. ما همچنین لئو را در اختیار نداشتیم.»

اکنون نظر چند نفر از بازیکنان را می خوانیم: 

آلوز

«بازی سختی بود که فشار هواداران نیز، بسیار زیاد بود؛ اما ما شخصیت و شجاعت کافی را داریم.»

«ما باید به فکر خودمان باشیم و با توجه زیاد نسبت به عملکرد تیم های دیگر، خودمان را اذیت نکنیم.»

والدس

«ما قبل از بازی می دانستیم که فرصت خوبی - بازی رئال مادرید و لوانته که با نتیجه تساوی به پایان رسید - در اختیار داریم؛ بازی رئال مادرید و لوانته با نتیجه تساوی به پایان رسید. ما به چنین فرصت هایی نیاز داشتیم و دیروز این موقعیت را بدست آوردیم.»

«دیدار های بارسا و اتلتیک بیلبائو همیشه حساس بوده اند. این بازی خاصی است و به یاد می آورم که همواره بازی های مقابل بیلبائو، خوب و قشنگ بوده اند.»

آدریانو، شکستگی کوچک

به دلیل کشیدگی مویرگ های ران راست آدریانو، وی در آغاز نیمه دوم از بازی خارج شده و مکسول به جای او به زمین مسابقه آمد.

ژاوی و ویا تنها بازیکنانی بودند که بر روی آنها آزمایش دوپینگ انجام گرفت.


ارسال در تاریخ دوشنبه 5 مهر 1389 توسط FARZAD ADIDAS