تبلیغات
FC BARCELONA
log
کد ماوس
هواداران بارسا
بهترین تیم دنیا
اخبار بارسا
پس از بازی در کالدرون، بازی خانگی با اسپورتینگ و بازی شب گذشته در خانه اتلتیک، جوزپ گواردیولا گفته است که ترجیح می دهد تیمش بازی ها را زودتر تمام کنند و شیوه اطمینان خاطر نداشتن تا آخر بازی را نمی پسندد.

مربی اف سی بارسلونا از این که بازیکنانش شب گذشته، موقعیت های زیادی را خراب کردند: «ما باید انگیزه و علاقه بیشتری برای گل زدن نشان دهیم؛ چرا که نیاز به گلزنی داریم. باید از هر موقعیتی که در محوطه داریم، استفاده کنیم.»

Open in new window

البته او به طور کلی، از عملکرد بازیکنان در زمینی به سختی سن مامس، راضی بود.

جدول لیگ

بارسلونا، بالاتر از رئال مادرید قرار گرفت که شب گذشته با لوانته مساوی کرده بود؛ اما برای گواردیولا، این تنها یک «قصه» است: «امتیازات و قهرمانی بر روی زمین به دست می آید و ما نیاز داریم که کار خودمان را انجام دهیم.»

سختی هایی که تیم در اوایل نیمه دوم داشته است، از دید او پنهان نمانده است: «من نمی دانم اگر ژاوی مارتینز، به جای ضربه به تیر، گل می زد، ما باید چه می کردیم.»

کارت های قرمز و اینیستا

گواردیولا نمی خواست وارد تحلیل بیرون رفتن آموربیتا و ویا شود؛ چرا که او عقیده دارد: «همه چیز سریع اتفاق افتاد. من می خواهم مطمئن شوم که دیگر این اتفاق ها نخواهد افتاد.»

او در مورد سوت هایی که هوادارن اتلتیک برای اینیستا کشیدند، توضیح داد: «مهم نیست. هواداران حق دارند چنین کاری کنند؛ آنها ورودی خود را پرداخته اند. چیزی برای گفتن نیست؛ فوتبال اسپانیا همه چیز را در مورد نحوه برخورد اندرس می داند.»

تمرین بعدی، روز دوشنبه ساعت 9:30

پس از برد دیشب، بازیکنان امروز را استراحت کرده و تا دوشنبه ساعت 9:30 تمرین نخواهند کرد؛ آنها از فردا برای دیدار لیگ قهرمانان مقابل روبین کازان، آماده خواهند شد.


ارسال در تاریخ دوشنبه 5 مهر 1389 توسط FARZAD ADIDAS