تبلیغات
FC BARCELONA
log
کد ماوس
هواداران بارسا
بهترین تیم دنیا
آبی و اناری ها


بارسلونا با انجام بازی تمام کلاسیک امشب، مقابل اتلتیک بیلبائو در سن مامس، به دنبال این است که به صدر جدول برسد و به چهارمین پیروزی پیاپی، دست یابد.

در طول تاریخ، دیدار های تیم کاتالانی و تیم اهل ایالت باسک، همیشه فوق العاده و جذاب بوده است؛ با توجه به سبک بازی دو تیم، بار دیگر شاهد جدال جذابی خواهیم بود، چراکه میزبان به دنبال کسب شروع دلگرم کننده ای در فصل می باشد.

Open in new window

بارسا نیز برای اعتماد به نفس خود دلایلی دارد؛ چراکه آنها خاطره تلخ بازی مقابل هرکولس را پشت سر گذاشته اند و به دنبال این هستند که در قهرمانی لیگ هت تریک کنند و همچنین فاتح لیگ قهرمانان اروپا شوند.

حمایت شدید

پپ گواردیولا در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی از نحوه آماده سازی بازیکنانش برای مقابله با اتلتیک صحبت کرد. هر دو تیم قدرتمند هستند و از نظر جسمی و روحی، وضعیت خوبی دارند؛ با این حال تیم حریف از حمایت باور نکردنی هواداران خانگی خود برخوردار است. بازی فصل گذشته در سن مامس، با نتیجه تساوی 1-1 به پایان رسید و هواداران امیدواردند که این بار بتوانند 3 امتیاز این بازی خانگی را کسب کنند.

بدون مسی

بارسا بدون لیونل مسی، سوپراستار خود، به شمال اسپانیا سفر خواهد کرد؛ ستاره آرژانتینی هنوز به طور کامل، از مصدومیت هفته گذشته در بازی مقابل اتلتیکو، بهبود نیافته است. اریک آبیدال نیز با کسب اجازه از باشگاه، به دلیل مسائل خانوادگی، 1 هفته حضور ندارد و به این بازی نیز نمی رسد. تیاگو آلکانترا جوان از بارسا ب، در لیست 18 نفره تیم پپ گواردیولا قرار گرفته است.

توکئرو حضور نخواهد داشت.

گایزکا توکئرو، برای تیم میزبان بازی نخواهد کرد؛ اما انتظار می رود که به دلیل عدم حضور وی، مربی از بازیکنان سرعتی مانند ایگور مارتینز، سوسائتا و مونیاین استفاده کند. در مقابل، فرناندو یورنته که به تازگی از مصدومیت بهبود یافته، بازی می کند. خاوی مارتینز و پابلو اوربایز، او را از میانه زمین حمایت می کنند. 

شروع بازی

بارسا نمی خواهد شکست 12-1 مقابل اتلتیک بیابائو در فصل 1930/31 را به یاد آورد؛ اما آنجلا هیلتون، دختر مربی افسانه ای تیم ایالت باسک، آغاز بازی را به شکل سمبلیک اجرا خواهد کرد.


ارسال در تاریخ یکشنبه 4 مهر 1389 توسط FARZAD ADIDAS