تبلیغات
FC BARCELONA
log
کد ماوس
هواداران بارسا
بهترین تیم دنیا

5 تیم بالای جدول لالیگا همگی بازی این هفته خود را در خارج از خانه برگزار خواهند کرد؛ چرا که در حال حاضر تیم های لالیگا سومین بازیشان را در هفته انجام می دهند.

ساراگوسا که در پایین جدول قرار دارد، این هفته در کالدرون کار سختی در پیش رو خواهد داشت. تیم های قعرنشین دیپورتیوو و آلمریا نیز، در ورزشگاه ریازور با هم دیدار خواهند کرد تا اولین 3 امتیاز خود را کسب کنند. 

Open in new window

لوانته اولین بازی میان هفته خود را که در برابر آلمریا برگزار شد، با پیروزی پشت سر گذاشت. به همین دلیل آنها برای خلق شگفتی در بازی این هفته خود مقابل رئال مادرید صدرنشین که از داشتن پپه محروم است، بسیار امیدوار هستند؛ اگر چه لوانته هفت بازیکن اصلی خود را برای این بازی در اختیار ندارد.

والنسیا ساعاتی قبل بازی خود را مقابل اسپورتینگ و در مولینن آغاز کرده است. مانوئل پریسیادو - مربی اسپورتینگ - برای این بازی یک تیم کاملا قوی را روانه میدان خواهد کرد و در عین حال به بازیکنانی چون آلبلدا، خواکیم و میگوئل برای بازی لیگ قهرمانان چهارشنبه مقابل منچستر یونایتد استراحت خواهد داد.

ویارئال که در رده سوم جدول قرار دارد، بعد از بازی دوشنبه گذشته خود، به مالاگا سفر کرده و سویا - که مربی اش تحت فشار قرار دارد - برای بازی با هرکولس به آلسانته سفر می کند. مربی هرکولس در مورد این بازی می گوید: «من نمی فهم چرا مربی سویا تحت فشار قرار دارد؛ آنها از 12 امتیاز ممکن 8 امتیاز را کسب کرده اند.» وی معتقد است: «این بازی برای آنها سخت تر از بازی مقابل والنسیا و بارسلونا است.» 

دیپورتیوو، آلمریا و ساراگوسا بدنبال اولین پیروزی خارج از خانه خود هستند.

میگل آنخل لوتینا مربی دیپورتیوو، بعد از شکست پنج شنبه گذشته مقابل ویارئال - که منجر به پایین رفتن جایگاهشان تا رده هفدهم جدول شد - به همراه تیم خود تلاش می کنند تا این هفته اولین پیروزی خود را جشن بگیرند. آنها بسیار امیدوارند تا نوار ناکامی هایشان را در خانه و در مقابل آلمریایی که تا کنون در این فصل طعم پیروزی را نچشیده، پاره کنند. کسب سه امتیاز این بازی که یکشنبه در ورزشگاه ریازور برگزار خواهد شد برای هر دو تیم بسیار اهمیت دارد.

تیاگو و خوان آگرو هر دو برای دیدار با تیم پایین جدولی سارگوسا - که سومین تیم بدون برد این فصل لالیگا است - برگشته و آماده به نظر می رسند. بازی ساراگوسا و اتلتیکو مادرید نیز یکشنبه برگزار خواهد شد.

اسپانیول بدون فوروارد

اسپانیول تاکنون هر دو بازی داخل خانه خود را با پیروزی پشت سر گذاشته است؛ اما در بازی یکشنبه گذشته خود مقابل اوساسونا با شکست مواجه شد؛ چراکه بعد از پیوستن سرجیو گارسیا به اسوالدو و مصدومیت ایوان گارسیا، تیم پوچتینو از کمبود مهاجم سرشناس رنج می برد؛ اگر چه ممکن است ایوان دی لا پنا با پشت سرگذاشتن مصدومیت خود، این هفته به تیم ملحق شود. 

مایورکا، رئال سوسیداد، راسینگ و ختافه، همگی دارای چهار امتیاز هستند؛ بدین ترتیب باسکی ها به مایورکا و ختافه به راسینگ سفر خواهند کرد تا بازی هفته پنجم لالیگا را برگزار کنند. هر چهار تیم نیز به دنبال استحکام جایگاه خود در میانه جدول و اجتناب از نگرانی های سقوط زود هنگام به میدان می روند.


ارسال در تاریخ شنبه 3 مهر 1389 توسط FARZAD ADIDAS