تبلیغات
FC BARCELONA
log
کد ماوس
هواداران بارسا
بهترین تیم دنیا

                                          
سندرو راسل برای اولین بار به عنوان مدیر عامل اف سی بارسلونا، نشان طلای باشگاه را به 189 اعضایی اهدا کرد که روز جمعه، پنجاهمین سالگرد همراهی آبی اناری ها را جشن گرفته بودند. 

در روز «مرسه» و پنجاه و سومین تولد نیوکمپ، استادیوم صحنه برگزاری رویداد های مختلف بوده و یکی از احساسی ترین لحظات در سالا پاریس به وقوع پیوست. ساعت 11:30 قبل از ظهر، 189 عضو باشگاه، نشان طلای خود را از طرف سندرو راسل دریافت کردند.

Open in new window

هیجان زده

این اولین اقدام رسمی راسل، از زمان آغاز مدیریتش در جولای بوده است؛ او همراه با جوردی کاردونر، معاون حوزه اجتماعی باشگاه در این مراسم حضور داشت. مدیر باشگاه گفت زمانی که او نشان های طلا را توزیع می کرده بسیار «هیجان زده» بوده است. چرا که باشگاه با این کار، از هوادارانی که طی نیم قرن گذشته، باشگاه را حمایت می کرده اند، قدردانی کرده است.

نشان های طلا

در طول مراسم که توسط مانل ویچ، گوینده نیوکمپ اداره می شد، راسل به هوادارانی که نشان طلا دریافت کرده اند گفت: «امروز، روز خاصی است و می خواهم شما را به خاطر 50 سالی که بخشی از این باشگاه بوده اید، مورد تشویق قرار دهم.»

«آنها می گویند شما از لحظات خوب لذت می برید، در حالی که باید تجارب بدی هم داشته باشید. فکر می کنم 3 چیز هست که همیشه فوق العاده خواهند بود. اولی بلوغ است؛ دومی نوه دار شدن و سوم این است که یکی از اعضا بارسا باشی.» او اضافه کرد: «من به اعضایی که 50 سال باشگاه را همراهی می کرده اند، حسادت می کنم.»

قدردانی از فیزیوتراپ

در بین 189 عضوی که نشان باشگاه را دریافت کردند، مردی بود که بیشتر از 30 سال، فیزیوتراپ تیم اصلی بارسلونا بوده است. آنخل مور، چهره شناخته شده ای در باشگاه است که راسل در سخنرانی خود از وی یاد کرده و او مورد استقبال گرم حضار قرار گرفت.

نیوکمپ

جشن روز «مرسه» ساعت 10 صبح آغاز شده و مراسمی برای بزرگداشت پنجاه و سومین سالروز افتتاح نیوکمپ، برگزار شد. مدیر عامل سندرو راسل و معاون وی، جوردی کاردونر، هیئت مدیره را به نمایندگی از باشگاه، به رویدادی که در منطقه «روما» و با حضور 200 عضو برگزار می شد، فرستادند.


ارسال در تاریخ شنبه 3 مهر 1389 توسط FARZAD ADIDAS